Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За или против приемането на "малки" в съюза

Go down 
+6
zoovav
bate Cecko
djordjinka
Brocks
Tel Aviv
Darin78
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 3 EmptyПон Сеп 28, 2009 8:58 pm

Това са стари банове, от месец януари. Просто двама души ми искаха проверка за мулти, използване на бъг и наливане със злато и затова ника ми се появи най-отгоре на пилорито.
Иначе можеше да ме питаш на лично във форума. Или по-добре да отговоря тук, за да не злорадства никой. Razz
Върнете се в началото Go down
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 3 EmptyПон Сеп 28, 2009 11:51 pm

Aз мисля, че тази тема доста се разводни и силно се отклони от първоначалния си замисъл, като за капак се включиха и акаунтните неволи на djordjinka и башинг нарушенията на Brocks от преди няколко месеца. Какво ще кажете темата да се затвори и да спамим на воля в някоя новооткрита Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
За или против приемането на "малки" в съюза
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: