Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За или против приемането на "малки" в съюза

Go down 
+6
zoovav
bate Cecko
djordjinka
Brocks
Tel Aviv
Darin78
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyСря Сеп 16, 2009 2:39 pm

Нека всеки да си каже мнението тук
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyСря Сеп 16, 2009 5:46 pm

Aз моето мнение го казах на масово и няма да се повтарям. Ще си позволя да повторя единствено следното, а именно - НЕКА НИКОЙ НЕ ЗАБРАВЯ ОТ КЪДЕ Е ТРЪГНАЛ. НИКОЙ НЕ Е ПО-ВЕЛИК ОТ ДРУГИТЕ И ВСИЧКИ, КОИТО СА В ORDER ИМАТ ПРАВОТО ДА СА РАВНОСТОЙНИ СЪЮЗНИЦИ - С РАВНИ ПРАВА, С ЕДНАКВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ. НЯМА ''ГОЛЕМИ'' И ''МАЛКИ''. ВСИЧКИ СМЕ ORDER!
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyСря Сеп 16, 2009 7:52 pm

Въздържах се вчера да пиша на масово, понеже мястото на дискусиите е тук.
Аз съм твърдо против приемането на членове под минималните изисквания, както писах и на МВР-то. Ще отговоря на Тел Авив директно на въпросите:
НЕКА НИКОЙ НЕ ЗАБРАВЯ ОТ КЪДЕ Е ТРЪГНАЛ - тръгнах от WAS и дойдох в ORDER заради един приятел и то чак когато препокривах изискванията два пъти. Дотогава разглеждах съюзите, които бяха за по-слаби играчи, тоест около 50 място в класацията в най-добрия случай. Не може да се регнеш и след седмица да си в един от най-силните съюзи в играта и да очакваш другите да те защитават. Откъде накъде? Ще играят 2-3 месеца, ще направят 100 000 точки и чак тогава да дойдат. Да не говорим как ни падат средните точки заради хората под изискванията.
Големи и малки винаги ще има. "Всички сме равни" наистина звучи много демократично, но тук не е така. Нима играч с 1000 точки, който е в съюза от 3 дни, ми е равен, дето съм в нашия съюз от 9-10 месеца и съм с много по-развит акаунт? Какво може да направи той за съюза при нужда? Да пише на латиница "Помощ, нападат ме!!!". Ние сме осмият съюз по сила, с изключително точни хора и добри играчи и не върви да събираме хора от кол и въже, колкото и грубо да звучи. Да не говорим как малките играчи говорят за съюза, като ги види някой, че не могат да се защитят и ги разграби едно хубаво, после ще изглеждаме фермери.
Всяка жаба да си знае гьола, аз като бях 10 000 точки се надявах да ме приемат в петдесетият съюз, а някои имат по 1000 и идват директно при нас.
Ако има каквото и да е гласуване завбъдеще, аз съм твърдо против. Ако няма гласуване, ги приемайте тия слабите истимара, а не да искате мнението и после да не го слушате.
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyСря Сеп 16, 2009 7:56 pm

Tel Aviv написа:
Aз моето мнение го казах на масово и няма да се повтарям. Ще си позволя да повторя единствено следното, а именно - НЕКА НИКОЙ НЕ ЗАБРАВЯ ОТ КЪДЕ Е ТРЪГНАЛ. НИКОЙ НЕ Е ПО-ВЕЛИК ОТ ДРУГИТЕ И ВСИЧКИ, КОИТО СА В ORDER ИМАТ ПРАВОТО ДА СА РАВНОСТОЙНИ СЪЮЗНИЦИ - С РАВНИ ПРАВА, С ЕДНАКВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ. НЯМА ''ГОЛЕМИ'' И ''МАЛКИ''. ВСИЧКИ СМЕ ORDER!
Съжалявам, че пиша отново, но сега се сетих и искам да се вижда какво ще напиша.
След като всички сме едвакви и имаме еднакви задължения, и аз имам армия над 8000, нека и играчите под 10 000 точки направят такава армия?
След като не могат, тогава как така сме равни и как така имаме еднакви задължения? Или моето задължение е да помогна на играч 1000 точки, но той на мен не би могъл и въпреки това заъдлженията ни са еднакви? Или примерно за даренията. Аз мога да даря 100 000 за 2-3 дни, той колко може да дари за толкова време, 5-10 000? Как тогава сме еднакви?
Върнете се в началото Go down
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyСря Сеп 16, 2009 9:07 pm

Явно тук се очертава добра дискусия Smile
Мнението на всеки трябва да бъде чуто. По отношение на "малките" - на външната страница има едно малко уточнение: "Изключения се правят само ако кандидатстващия е препоръчан от член на съюза".
Тези хора не идват произволно в ОРДЕР. Никой не ги търси умишлено и да ги призовава да дойдат, а някой от моите и твои съюзници ги препоръчва. Не бих определила това като подбор "от кол и от въже" Smile Ако проблемът е толкова проблемен, болезнен и някой се чувства онеправдан и ощетен откъм точки и класации от присъствието на хора с по-малко от 100к точки, нека ориентира предложение за премахване на това малко уточнение от външната страница към когото трябва. Докато това уточнение стои там, където е в момента, аз, ти или който и да било друг може да даде препоръка за прием на човек и с 40 точки.
А относно демократичните права... Да, все още смятам, че правата и задълженията ни са еднакви - всеки има правото да помоли за помощ, за ресурс, за съвет, за КО и, респективно има задължението да помогне при нужда, да дарява редовно и т.н. Правата и задълженията ни са еднакви, мащабите и възможностите ни са различни, което също трябва да се отчете. Нима ако някой е покрил напълно изискванията на съюза, това е гаранция, че ще е равен по възможности на всички останали? Абсурд!
Латиницата на масови няма да я коментирам, защото ще стане твърде многословна темата.
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyСря Сеп 16, 2009 10:40 pm

Добре, имам тогава само един въпрос. Вярно е, че на външната страница пише, че изключение се прави за препоръчани от член на съюза. Но е вярно също така, че министърът на вътрешните работи пусна съобщение и пита какво мислим за новия човек. Е, аз не съм съгласен и обясних защо. Според мен, за да влезнеш в нашия съюз, трябва да си го заслужил, тоест да имаш поне половината на нужните точки. Питаха, дадох си мнението, и не само аз не бях съгласен.
Цитирам:
С РАВНИ ПРАВА, С ЕДНАКВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ. НЯМА ''ГОЛЕМИ'' И ''МАЛКИ''
Не съм съгласен. Не сме еднакви всички както и да се опиташ да го завъртиш. Wink Различните рангове в съюза го доказват. Има хора с развити акаунти и с богат опит в играта, има и хора с под 10 000 точки и с опит, придобит през десетте дни игра досега. И по възможности в играта не всички сме равностойни. Можеш да кажеш, че сме равностойни в желанията си, примерно двама души с 1 000 000 и 10 000 точки искат да помогнат на съюзник, единия праща 1000 хоплита, а друг 100. Но въпреки това единият праща 10 пъти по-голяма помощ, следователно както и да го погледнеш не може да се каже, че всички сме равностойни.
Върнете се в началото Go down
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 1:00 am

аз само ще кажа че за мен няма големи и малки а сериозни и несериозни или както им се вика фермери а не ме интересува че малко ни паднали точките. ако всички сме като прослувутата жулияна и да сме на първо място все тая а има такива дето са много много малки но имат хъс за игра и не е само колко хоплит можеш да пратиш а всъщност колко пращаш и мисля че ако продължаваме с недоволството си скоро време съюзът ще се раздвои което не е добре за нас! все пак си има хора които да решават кой ще е в съюза и кой не и аз им се доверявам напълно а кой не му харесва как се управлява съюза.............. това си е мое мнение коз
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 2:22 am

"Можеш да кажеш, че сме равностойни в желанията си, примерно двама души с 1 000 000 и 10 000 точки искат да помогнат на съюзник, единия праща 1000 хоплита, а друг 100. Но въпреки това единият праща 10 пъти по-голяма помощ, следователно както и да го погледнеш не може да се каже, че всички сме равностойни."

Maй ще е малко малоумно да се самоцитирам, но, прощавайте, ще си го позволя: Правата и задълженията ни са еднакви, мащабите и възможностите ни са различни, което също трябва да се отчете.

Целта ми не е да увъртам, въртя или някакви други въртеливи действия Smile Целта ми е да представя мнението си такова, каквото е. Последните няколко пъти когато МВР попита за мнението ни за прием на две нови попълнения, и аз казах ''не'', но последва уточнение, че те са с препоръка. ОК в такъв случай. Нямам нищо против малките, нямам нищо против големите. Грозно е обсъждането колко са ненужни на съюза да става пред тях. Един ден от никои те ще се превърнат в някои. Няма да са "хората на дъното на класацията". Както казах, това са новите популации в Икариам и не е редно да се пренебрегват така грубо. Това колко точки имаш и колко струваш, колко хъс имаш за играта, са различни неща. И аз влязох с препоръка от член на съюза. Нямам ясен спомен с какви точки влязох в ОРДЕР по простата причина, че никога не съм им обръщала кой знае какво внимание. В ОРДЕР съм от февруари. Нима това, че съм влязла на ръба на минимума на изискванията или под този минимум, ме прави по-малко пълноценен член на съюза? Аз не усещам това да е така. Мисля че съм доказала колко струвам за времето, за което съм с вас. Нищо че влязох като "мъниче".
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 2:25 am

Darin78 написа:
аз само ще кажа че за мен няма големи и малки а сериозни и несериозни или както им се вика фермери а не ме интересува че малко ни паднали точките. ако всички сме като прослувутата жулияна и да сме на първо място все тая а има такива дето са много много малки но имат хъс за игра и не е само колко хоплит можеш да пратиш а всъщност колко пращаш и мисля че ако продължаваме с недоволството си скоро време съюзът ще се раздвои което не е добре за нас! все пак си има хора които да решават кой ще е в съюза и кой не и аз им се доверявам напълно коз

Доскоро и аз според вашите критерии бях "фермер", но всичко е стратегия. Преценил съм първо да събера злато и да си купя всичките 160 търговски кораба, да събера над 10 милиона и да съм подготвен по всяко време за война и после да правя армия. Другият вариант е да си направиш много врагове и да се чудиш после как да намалиш армията и вместо 100 кораба да имаш 160 и да грабиш наведнъж 80 000 ресурс.
Има малки играчи с хъс, но докога? Аз играя от една година, някои играят от повече. За една година могат да се променят много неща и в крайна сметка силно мотивираните малки играчи да кажат по някое време "Ами доскуча ми" и да се откажат. Затова за мен играч с развит акаунт е много по-ценен във всяко отношение. Аз мога да пратя много хоплити и при нужда за съюзник бих ги пратил всичките!
Всеки е свободен да си изрази мнението, не вярвам това да доведе до раздвоение на съюза, все пак ръководните постове са у много точни и кадърни хора и няма да позволят това да стане.
Цитат :
а кой не му харесва как се управлява съюза.............. това си е мое мнение
С това няма как да бъде по-несъгласен от всичко прочетено днес. На който не му харесва как се управлява съюза може да си даде мнението и препоръките. Лесно е да избягаш, но не е правилно.
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 2:35 am

Tel Aviv написа:


Maй ще е малко малоумно да се самоцитирам, но, прощавайте, ще си го позволя: Правата и задълженията ни са еднакви, мащабите и възможностите ни са различни, което също трябва да се отчете.
И аз ще си позволя да цитирам предишно твое мнение, към което бяха насочени моите отговори:
ВСИЧКИ, КОИТО СА В ORDER ИМАТ ПРАВОТО ДА СА РАВНОСТОЙНИ СЪЮЗНИЦИ
Не че нещо, но това не е кръглата маса. Под равностойни разбирам следното, играч с 1 000 000 точки и с 1 000 точки са еднакво ценни. Така ли е в действителност? Еднакво ли ще е ако напуснат първите и последните 10 играчи? Явно не сме толкова равностойни все пак.

Цитат :
но последва уточнение, че те са с препоръка. ОК в такъв случай.

В такъв случай не е грешката в нас, че НЕ искаме ненужни членове, които да се възползват от името на съюза, а е грешката на МВР-то, че пита за нещо, за което очевидно нямаме думата! [quote]
Цитат :
Грозно е обсъждането колко са ненужни на съюза да става пред тях. Един ден от никои те ще се превърнат в някои. Няма да са "хората на дъното на класацията".
Ще почакаме една година да видим докъде ще стигнат те, и как когато те станат по милион точки, останалите ще сме по три милиона.

Цитат :
Мисля че съм доказала колко струвам за времето, за което съм с вас. Нищо че влязох като "мъниче".

Заслугите ти като генерал не ги отричам, но това не може да е причина да съм съгласен с всичко, което мислиш. За мен да бъда в ORDER, в най-организирания съюз от всички, които съм виждал в двата ми акаунта (не съм мулти, вторият ми е в ikariam.org само за сведение), е чест и престиж. Трябва и другите да го почувстват, но как да стане, като могат да станат част от нас с 1000 точки?!
Върнете се в началото Go down
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:04 am

Smile Бих се притеснила, ако някой е съгласен с мен за всичко което казвам или мисля, поради което много се радвам, че мненията не са едноцветни и монотонни.
Аз едва ли ще присъствам на момента, в който "малките" ще станат с по милион точки, пък "големите" - с по 3. Макар че много ми се иска да го видя това. Силно се надявам да стане някой ден Smile И тогава би ми било интересно какви ли ще са критесиите за прием в съюза...
По отношение на регулирането на дейностите по прием на нови членове аз лично не мога да взема отношение. Мога да кажа единствено личното си мнение, ако някой ме попита (във формат "за"/"против съм"). Останалото е дело на ръководните фактори, които осъществяват вътрешната политика на съюза.
За равностойността писах много и нямам желание да се повтарям отново и отново и да ви заливам с излишни словоблудства.
И благодаря за споменаването на заслугите ми като генерал, макар аз да не мисля да имам особени такива. Не това визирах с "Мисля че съм доказала колко струвам за времето, за което съм с вас. ", но все пак благодаря.
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:07 am

Brocks майничка много си прав кво да ти кажа повече ама седете си тук дрънкайте си пишете си правете квото щете нещата стоят по начин който на вас не ви изнася малко или много не можете да сте навсякъде да правите всичко както на вас ви харесва или се примирявате с това или протест до последно
Върнете се в началото Go down
bate Cecko

bate Cecko


Брой мнения : 10
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Карлово

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:23 am

Абе така както си спорите, да взема да се намеся Smile
Изключения за по слаби играчи винаги ще се правят!
За конкретния случаи, наистина нямаше нужда да се отнася до всички членове, така или иначе управата на съюза си има своя политика(като трябва да се знае че съюза се управлява от тези които го основаха, и аз спадам в това число).
Винаги ще има разминаване в менията на хората, но не можем да угодим на всички.
Макар и понякога да не ви се струват правилни всички решения, съюза постоянно върви нагоре в класацията. Всички които го създадохме играем от самото начало играта, управлявали сме и други съюзи поотделно преди това, с което намеквам, че знаем какво правим Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.solar-energy-systems.us/
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:27 am

bate cecko да не си бил лидер преди?
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:31 am

Бате Цецко беше страхотен лидер Smile и сега е страхотен играч да беше докато не обдихме двата съюза.
Върнете се в началото Go down
bate Cecko

bate Cecko


Брой мнения : 10
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Карлово

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:34 am

Да, бях лидер на единия съюз преди сливането Smile Както и МВР на този до началото на лятото. И отново ще съм министър, че нещата не вървят на хубаво Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.solar-energy-systems.us/
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:38 am

и публиката вика БАТЕ ЦЕЦКО, БАТЕ ЦЕЦКО :yoj: :a1a1:
Върнете се в началото Go down
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:41 am

И аз, и аз викам... Ама нали съм в джаза.... Razz
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:45 am

трябва желязна ръка в тоя съюз аман от мрънкачи
Върнете се в началото Go down
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:58 am

абе всеки се стреми да има 160 кораба и 20к генерали и пари за да ги издържа ама не е толкова лесни ако някой ги е направил под защитата на съюза значи е време сега той да защитава а други да го напряват това а споре мен е най добре от всичко по малко и да се защитаваш и да помагаш и едновременно с това и да се развиваш както мисля че правя аз и ако някой има който да го отрече нека си каже тук кой ме е зашитавал и нека каже и който съм му помагал и въпреки всичко се развивам и не плача и повярвайте ми има и други които го правят и е тъпо да четат подобни изказвания че си "мишка"
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 4:18 am

Готов съм да помогна на всеки от съюза, така е справедливо, но каквото и да пишете по темата и който и да го каже, за мен не е редно току-що регистриран да отиде в осмия съюз по сила директно.
Обаче не бях прав, явно Дарин написа истината. Че ако не си съгласен с ръководството, да се ползва бутона напусни. Препоръките и идеите на членовете очевидно не важат, което само може да ме натъжава. шок Щом мнението на играчите не е от значение, не искам повече да виждам "Какво мислите за този член, да го вземем ли"!!!
И отсега нататък, всеки, който иска да напише нещо за мен, моля директно да се обръща към мен с ника ми, а не да намеква неопределено.
Върнете се в началото Go down
vladkozdr

vladkozdr


Брой мнения : 5
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyЧет Сеп 17, 2009 6:18 pm

мисля че лидера на съюза има най-голямо право да решава кой да приема и кой не,все
пак е лидер,и той строи посолствата,като е делегирал правата и задълженията за това на МВР.
И обсъжданията ,дали да приемем този или онзи,да са единствено ако имаме нещо против,
а не колко точки е,и прочие...
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyПет Сеп 18, 2009 4:09 am

Brocks написа:

Нима играч с 1000 точки, който е в съюза от 3 дни, ми е равен, дето съм в нашия съюз от 9-10 месеца и съм с много по-развит акаунт? Какво може да направи той за съюза при нужда? Да пише на латиница "Помощ, нападат ме!!!".
Правилно, Брокси! Както е казал Дж. Ф. Кенеди: "Не питай какво държавата е направила за тебе,а кажи ти какво си направил за нея!"
Хайде сега кажи ни ти какво си направил за съюза за тези 9-10 месеца Wink
Лично аз предпочитам да съм в съюз с играчи, които си помагат дори да са с по-малко точки, отколкото в съюз с много точки, където всеки действа сам за себе си.
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyПет Сеп 18, 2009 1:38 pm

Брокси ми хайде и аз за 9-10 месеца да си махна генералите да стана Джулс номер 2 да барна мините на 100% с черноработници , да позаприличам почти на играчите от ГАДС, Сезам, Красивия и така нататъка да имам 5 прашки в град да трупам от 20к злато на час да купя за 1 месец пълната армия от 160 кораба , да направя 1 милион точки, защото я да си спомня добре , а да ти се развиваше през тези 9-10 месеца , отказа ми лично на мен помощ в една две атаки ( благодаря тогава лично на тези които помогнаха те си значт кои са ). Това ли е разбирането ти за съюз ? Защото моето не е. Ако нападани играчи са близко до мен винаги съм се сурвала да помагам...... Има едно много интересно наблюдение в/у нещата. Координатите около 76-80 се пазят от няколко играча, а координатите към 60-63 от няколко други Smile сега чак от 2-3 седмици почнах да те виждам в класацията на генералите и точките атака....... а преди това къде беше? Спазвала съм всяка една точка от съюзните правила, да дарявам , да имам генерали, да..... и така, и така. Нека оставим "малките" които не съм чула да ревнат един път "нямам ресурси, щото ме бият и грабят"( има такива които пореваха на рамото ми от "големите" че нямали ресурси а складовете преливат) да се развият те също са помощ. Май забравяш че много малки могат да направят нещо голямо. Ти като нямаше армия и се развивяше ми припомни в кой съюз беше? Не искам да се карам с теб, но недей да правиш грешни изводи.... и помисли малко как ти го направи и защо искаш другите да го правят по труден за тях начин ?
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза EmptyПет Сеп 18, 2009 8:17 pm

Май се оформя интересна дискусия. Първо ще отговоря на кактус.
Първо на първо, армията я бях намалил не за 9-10 месеца (след като започнах да играя от октомври миналата година, тоест 11 месеца), а за не повече от 5. Първите 2 месеца откакто влезнах в ORDER, участвах доста пълноценно в битките, което колкото и да не й се иска, зоовав няма как да отрече. За съюза съм направил не по-малко от вас, най-малкото не съм се стискал като кокоше дупе и не съм се преструвал, че не мога да чета, а съм дарявал редовно в лозята и мрамора и имам съответно 750 000 и над 600 000 там (с което кактус не знам доколко може да се похвали). И също така искам да ми припомните колко пъти съм молил когото и да било за помощ, понеже аз "фермера" не си спомням да съм го правил някога.
Сега отговорът ми е към зоовав.
Отново да споделя, армията ми беше намалена за 5 месеца, не изцяло спряна. През това време не съм молил никого за помощ, както и не съм отказвал такава! Ти ми писа веднъж да направя армия, за да грабим заедно, и аз не го направих. Но това не е отказана помощ в защита, ти можеш да нападнеш и някой с 20К генерали за ресурс, аз длъжен ли съм да ти помогна? Ти да си споделила с мен намеренията си?
За 1 месец да купиш 160 кораба е трудно, дори да имаш по-голямата част от тях. Освен ако не спреш мините, но това не е разумно с оглед на точките.
И моите извинения, но не си пазила никой. Не съм купил корабите на твой гръб или на кактус, след като нито един път не съм искал помощ.
Преди време ти имаше повече точки от мен. И тогава ти казах, че разпускам армията (по-голямата част). Накратко казано, аз избрах правилната стратегия, а ти сгреши. Правилната стратегия за мен е първо да си развиеш акаунта и тогава да грабиш на воля. Сега аз имам всички кораби, изследвам втора наука на бъдещето ниво 2, имам над 10 милиона злато, 7 града с казарми и корабостроителници по 24 и 16 ниво, скривалища, които след няколко дни ще са на 32 ниво навсякъде и възможност да поддържам доста по-голяма армия от теб. А иначе като се заложи на армията още от рано, точките ти седят на едно място, и това е не в името на съюза, а в името на заграбването на ресурси. Грешна стратегия.
И дори когато нямах армия, аз пак бях по-ценен от слабите играчи. Армия 5000 точки можех да направя за 2-3 дни, тоест за седмица щях от фермер да стана играч с повече армия от теб, но не се наложи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За или против приемането на "малки" в съюза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза Empty

Върнете се в началото Go down
 
За или против приемането на "малки" в съюза
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: