Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За или против приемането на "малки" в съюза

Go down 
+6
zoovav
bate Cecko
djordjinka
Brocks
Tel Aviv
Darin78
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 8:35 pm

Между другото, сега се сещам нещо явно отдавна забравено от кактус и зоовав и се надявам повече хора да го видят.
Ако не бях аз, те и двамата щяха преди месеци да са баннати за мулти акаунт.
Случайно видях във форума, че са докладвани за мулти и писах на зоовав "Нали не сте се логвали от едно ИП". Оказа се, че СА. След това познайте кой обясни на пожар на зоовав какво да направи и как да излъже, за да не им изгорят акаунтите.
И така, информира админите, че ще се логват от едно ИП, и се е молила да не проверят, че са дали информацията СЛЕД като са се логвали.
А сега може да видите какво се казва БЛАГОДАРНОСТ!
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 8:36 pm

Brocks написа:

Преди време ти имаше повече точки от мен. И тогава ти казах, че разпускам армията (по-голямата част). Накратко казано, аз избрах правилната стратегия, а ти сгреши. Правилната стратегия за мен е първо да си развиеш акаунта и тогава да грабиш на воля. Сега аз имам всички кораби, изследвам втора наука на бъдещето ниво 2, имам над 10 милиона злато, 7 града с казарми и корабостроителници по 24 и 16 ниво, скривалища, които след няколко дни ще са на 32 ниво навсякъде и възможност да поддържам доста по-голяма армия от теб. А иначе като се заложи на армията още от рано, точките ти седят на едно място, и това е не в името на съюза, а в името на заграбването на ресурси. Грешна стратегия.
Сега да ти разкажа аз малко: когато се запознах със zoovav тя имаше армийка, която ръждясваше и шпиони, които никога не беше пускала на мисия... Типично фермерче... Впоследствие вдигна значително армията (на моменти превишавайки моята) и помагаше активно във всякакви организирани военни действия. Да, тя избра грешната стратегия, за да не е само фермер... Поддържането на 7-8К генерали, повечето от които са на мисия забавя значително развитието.
А ако ще си говорим в този дух ще е все едно аз да кажа: Ти избра грешната стратегия! Аз в момента имам 160 кораба, 8 града на 27 ниво + 1 на 19 ниво. И освен това не съм индивидуалист като теб Smile
Айде със здраве!
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 8:38 pm

ПИЧ, ВЯРНО Е ЧЕ ТИ КАЗА ЗА ФОРУМА, НО ВЪПРЕКИ ТОВА, АКО НЕ ЗНАЕШ СЕ ПРАВИ ПРОВЕРКА ОТ Г.О. И КАКТО ВИЖДАШ НИЕ ИЗДЪРЖАХМЕ ПРОВЕРКАТА. ТАКА, ЧЕ КАКВОТО И ДА ИЗЛЪЖЕШ НЕ ПОМАГА, АКО НАИСТИНА СИ МУЛТИ.
СЛЕДОВАТЕЛНО ХАЙДЕ СПРЕСТИ СИ МАЛКО ХВАЛБИТЕ!
Ако искаш мога да ти обясня и малко по-подробно въз основа на какво се правят проверките Smile
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 8:46 pm

Проверка се прави, но имаш право предварително да уведомиш админ, че примерно ти и някой от твоето семейство играете от едно ИП. И след като предварително си дал уведомление, няма никой да ви банне, защото не сте нарушили правилата.
Иначе аз не съм избрал грешната стратегия, просто си започнал да играеш 2-3 месеца преди мен. Може би ако не дарявах, и аз щях да имам кметства на 27 ниво. Smile
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 8:51 pm

1. да, ако семейството играе от един IP address... но при нас се е случило 2-3 пъти тя да влезне от моя комп., а в останалото време сме били едновременно онлайн от различни места. Освен това не е имало прехвърляне на ресурс (другото, за което много следят) Smile
2. Абсолютно прав си. Аз затова имам кметства, понеже точно ти даряваш Smile)
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 9:27 pm

Брокси да почнем пак от начало, да ти ни предупреди за мулти но станно кактус беше малко по напред в инфото и знаеше преди теб за това просто тогава координацията м/у мен и кактус се беше забавила и не знаех за този факт! Се тая минало заминало и не съм те молила да дойдеш да бия някой с 20к генерали. ДО СЕГА НИКОГА НЕ СЪМ БИЛА НЯКОЙ С ПОВЕЧЕ ОТ 9 ДАЖЕ СЕ СЪМНЯВАЛ НЯКОЙ ДА Е ИМАЛ 10К ГЕНЕРАЛИ.Винаги съм избирала с малко по малко точки или кактус ми е бил зад гърба Smile. Но си спомням твоята реплика ако няма ресурс който да заграбя изобщо няма да си разкарвам армията където и да било! Понеже отказа , в твой минус м/у другото тези който помогнаха срещу ОФТ видяха че след като сме набили някой има и съответните доклади за складовете с ресурс.Плюс това не знам защо си решил че аз се боря за точки, мислиш може би че съм някоя която иска да има 5 милиона точки ли . Тука бъркаш човека. Ще ти кажа че изобщо не ламтя за славата на многото точки.По скоро гледам да си направя кефа в играта, и знам че точките ми генерали са достатъчни за моите сегашни цели
Върнете се в началото Go down
vladkozdr

vladkozdr


Брой мнения : 5
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 9:31 pm

така,хайде сега да се помирите всички,и дайте да мислим стратегията,за която бях ви говорил и по-рано,и която
ще обезсмисли всички по-нататъшни подобни спорове.А именно,да направим група добри "атакери",които да пазят съюзниците,и да водят бойни действия,като се захранват от "фермерите".
Въпроса е,дали сте съгласни,детайлите ще се уточняват...
Върнете се в началото Go down
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 9:35 pm

Мисля че отдавна се излезе от поставената тема, а скоро сякаш ще се излезе и от рамките на добрия тон. Тук не е мястото да се сипят обвинения на личностна основа, защото така се пораждат нови и нови конфликти, което, определено, не е цел Smile
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПет Сеп 18, 2009 9:40 pm

Лесно е да кажеш "минало-заминало", но ако беше банната, което очевидно беше на косъм, нямаше да говориш така. Twisted Evil
Армията няма да я разкарвам никъде, ако няма ресурс, освен ако не я пращам за защита на някой или нямам лични причини за нападение.
Ти си се спуквала от грабежи и имаш 537,053, аз не нападах няколко месеца и имам 1,452,739
. Кой е прецаканият сега?
Само вчера, само от един нападнат град, изкарах 2 курса по 160 кораба мрамор и дърво и остатъците ги откраднах сутринта. Това е стратегията, ставаш силен, развит и тогава биеш другите. cheers
Аз играя точно за точки и не ме е срам от това. Smile Перфектният сценарий е да взема много ресурси без битка.
Иначе за стратегията със златото, аз съм против. Ще помагам на който има нужда, ще водя съгласувани с другите военни действия и ще грабя сам, но не искам чуждо злато.
Естествено след като смятам да поддържам около 10 000 генерали, не смятам аз да давам злато на друг, затова планът за мен е ненужен.
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 12:15 am

ха сега за всички които четат и пишат във форума махам си армииката , помощ само за тези които на мен са помагали ( разбира се за тях винаги и всичко те си знаят кои са споменавала съм ги няма да ги повтарям ) махам я спирам мините натрупвам златцето купувам си корабчетата пускам си миничиките и ствама Джулс 2
Върнете се в началото Go down
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 1:13 am

е де не така дали ще сме 35 или пак пет все тая нека всеки си играе как знае стига сме се карали ами кажете кой да набием че взе да ми доскучава а който иска да си копа в миничките нека си го прави а тези които се забавлявахме нека го повторим cheers
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
Davidoff

Davidoff


Брой мнения : 46
Join date : 03.09.2009
Age : 43

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 1:32 am

Darin78 написа:
е де не така дали ще сме 35 или пак пет все тая нека всеки си играе как знае стига сме се карали ами кажете кой да набием че взе да ми доскучава а който иска да си копа в миничките нека си го прави а тези които се забавлявахме нека го повторим cheers
Така де. С тия спорове до никъде няма да стигне съюза. Продължете забавлението, стига сте се карали. А мен ме изчакайте още малко да напредна още малко и да си заформя армията, че да мога и аз да се включа в забавленията.
Нямам търпение да се включа, но с тва бавно темпо на играта, не може веднага. Smile
Върнете се в началото Go down
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 1:51 am

има време и това ще стане стига да имаш желание танц
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 4:01 am

аз сега съм с акаунта bat_ico взех го заради точките да съм полезен поне с нещо на съюза и кво съм виновен аз че е бил фермерски акаунт в TBC и честно казано ей заради тия ваши спорове простотии и някакви интриги в съюза които не разбрах за какво са PASER се махна ако се продължава в същия дух и други играчи ще се махнат вместо да се целим в 7 място ще отидем на баба си в гъза ама така е подчертавам всеки да прави каквото си иска и да говори каквото си иска и да обижда който си иска щом ще е така явно ще се спасяваме кой както може СРАМОТА!!!
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 4:22 am

djordjinka написа:
аз сега съм с акаунта bat_ico взех го заради точките да съм полезен поне с нещо на съюза и кво съм виновен аз че е бил фермерски акаунт в TBC и честно казано ей заради тия ваши спорове простотии и някакви интриги в съюза които не разбрах за какво са PASER се махна ако се продължава в същия дух и други играчи ще се махнат вместо да се целим в 7 място ще отидем на баба си в гъза ама така е подчертавам всеки да прави каквото си иска и да говори каквото си иска и да обижда който си иска щом ще е така явно ще се спасяваме кой както може СРАМОТА!!!

Това е основното, не си разбрал. Пасер е напуснал по съвсем друга причина. Който се махне, махне, всеки е свободен. Ако казването на истината е обида, явно има още да се обиждаме. Не сме някакви роботи, които нямат мисли и чувства, и да ни е страх да ги споделим, за да не избягат хора. В крайна сметка това е игра и като имам да кажа нещо, ще го кажа.
А виж какво видях за твоя акаунт във секцията за докладване на играчи:
Цитат :
"Имам съмнение, че акаунтът на един бивш играч на съюза ни е бил откраднат (т.е. в мометна е мулти с някой друг). Преди се казваше Jeestoq а сега е bat_ico"
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 4:31 am

ne e otkradnat a predishniq sobstvenik mi go dade
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 3:47 am

айде изгоря ми акаунта хой обяснявай че не си го откраднал както казали за един че сестра му била курва а ходи обяснявай че не е курва и че нямаш сестра :d0d6ae:
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 3:03 pm

Покахонтас ти е написала да се свържеш с нея, за да изясните случая с акаунта...
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 3:11 pm

написах и цял роман а тя наглата ми писала аз откъде да знам че това е истина ха ебахти майката
Върнете се в началото Go down
Flix

Flix


Брой мнения : 10
Join date : 20.08.2009

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 3:17 pm

Имате ли съобщения с предишния собственик. Ако имате може да им пратиш снимки, за това как сте се разбрали.
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 3:31 pm

с предишния собственик сме си писали по скайп а и сега е в чужбина абе се ми е тая ако ще да ми дава
Върнете се в началото Go down
bate Cecko

bate Cecko


Брой мнения : 10
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Карлово

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 8:55 pm

Ще пиша сега и аз на покахонтас и ще видим какво ще стане Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.solar-energy-systems.us/
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyНед Сеп 20, 2009 10:21 pm

аз съм и писал и още си чакам отговора
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПон Сеп 21, 2009 6:16 pm

Здравейте bat_ico

кажи на Jeestoq да се свърже с мен.

Поздрави
SGO pokahontas
как да стане това че не ми е ясно като човека не е в българия
Върнете се в началото Go down
djordjinka

djordjinka


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2009
Age : 42
Местожителство : plovdiv

За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 EmptyПон Сеп 28, 2009 2:59 am

27.09.2009 - 11.01.2009 Brocks нарушаване на башинг правилото (2 път) (pokahontas)
kvo praish be chovek?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против приемането на "малки" в съюза   За или против приемането на "малки" в съюза - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
За или против приемането на "малки" в съюза
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: