Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Даряване и всичко друго

Go down 
+6
Flix
kaktyc
bate Cecko
Davidoff
Brocks
zoovav
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго - Page 2 EmptyПет Окт 02, 2009 3:34 am

И аз да се похваля тогава. В следствие на бъг (не се знае засега умишлен или не) ми изчезнаха 2000 единици армия, равняващи се на 6000 точки генерали. Ето линк към темата ми във форума на икариам...
http://board.ikariam.bg/index.php?page=Thread&postID=129893#post129893

Иначе браво за даренията. Smile Аз добре, че не дарих дървото, което бях насъбрал. Че сега имам да възстановявам толкова армия... Иначе после и аз ще развия мините.
Върнете се в началото Go down
esgone

esgone


Брой мнения : 38
Join date : 11.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Даряване и всичко друго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго - Page 2 EmptyПет Окт 02, 2009 3:43 am

И на мен ми се случи скоро точно с окупация но на сутринта си бяха в града ми Smile
все пак гадничко е да ти изчезнат толкова единици
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго - Page 2 EmptyПет Окт 02, 2009 1:05 pm

esgone попринцип с твоето изчезване , щом са се върнали не е бъг. Ако загубиш битка зачезват единиците , ама после си се връщат Smile
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго - Page 2 EmptyПет Окт 02, 2009 1:06 pm

браво droper браво ей тва е. Имаш похвала от мен Smile супер дарение така се прави Smile. Още един път браво надминал си дори и мен Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Даряване и всичко друго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Даряване и всичко друго
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: