Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Даряване и всичко друго

Go down 
+6
Flix
kaktyc
bate Cecko
Davidoff
Brocks
zoovav
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:29 am

https://2img.net/r/ihimizer/img44/7158/zoovavdari.jpg

ето ви картинка искам да видя кой друг има над мене, изключвам Кактус , бате Цецко , Ръководството на ОРДЕР , Дарин78, Раличка, Давидофф, Тел Авив..... като в частнот искам да кажа на Джулс която се съмнявам че чете този форум , хайде мила вместо да казваш че сме те разграбили което е било веднъж се сещам че към теб имаше доста атаки от други хора от други съюзи , докато имаше мини армия . Сега ми кажи кога ще стигнеш това мое дарение ???? За година и половина в икариам съм вдигнала сама или с помощта на Раличка и някой други хора мините скъсвали сме от даряване и сме си спирали развитието и в момента съм отпочнала мързелите по островите които не даравят....... бой докато се научат
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Сеп 17, 2009 4:25 am

Това не е начинът. Преди 2 месеца кактус вдигаше кметствата на 26 и 27 ниво, работници на макс, а в мините беше дарил по 7000 дърво и му писах една седмица само и само да дари още няколко хиляди. И какво направих, просто ми писна да се занимавам и се зарадвах, че делим само един остров. Но не съм мислил с война да постигна каквото и да е.
Не подкрепям атаки между съюзници, които са от месеци заедно, независимо от обстоятелствата.
Върнете се в началото Go down
Davidoff

Davidoff


Брой мнения : 46
Join date : 03.09.2009
Age : 43

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Сеп 17, 2009 5:35 am

Тъй като става на въпрос за даравяне в мините, за момента няма да се включа активно в получилият се спор, но имам едно питане. Ще дам пример с мен. Имам градове на 4 острова с добив на всичките ресурси. Та чудя се аз, как е по-добре. Да наблегна с даряване повече на мините от един от въпросните острови или да дарявам равномерно в мините на всичките острови?

P.S. Мислех да се обърна към Зоовав, т.к. с нея делим едни и същи острови и ми помага много в развитието, но сметнах че тук е по-добре да обсъдим това, за да е в полза на всички.
Все пак да се дарява, това е от полза за всички играчи на острова - нека не сме скръндзи. Smile
Количествата на дарен ресурс от Zoovav и Wild в мините, които аз виждам, наистина са впечатляващи.
Върнете се в началото Go down
bate Cecko

bate Cecko


Брой мнения : 10
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Карлово

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Сеп 17, 2009 4:17 pm

Мраморните и винените острови са наи важни, а и дано да имаш възможност да си направиш следващия град на мраморния остров, става перфектно Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.solar-energy-systems.us/
Davidoff

Davidoff


Брой мнения : 46
Join date : 03.09.2009
Age : 43

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Сеп 17, 2009 5:33 pm

bate Cecko написа:
Мраморните и винените острови са наи важни, а и дано да имаш възможност да си направиш следващия град на мраморния остров, става перфектно Smile
Да, вече съм направил втори град на мраморен остров. Smile Ще трябва явно повечко да се дарява там. Very Happy
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Сеп 17, 2009 11:55 pm

До брокс специално....... ами виж сега аз не деля нито един остров с нея интересното е че мадам ми каза че нямала ресурси......... странно ама явно имаше и то доста да не давам реални докладччета , че аз такива ресурси каквито имаше по градовете аз не съм виждала от над 6 месеца та и повече........ става дума за това че аз на Джулс се моля моля моля. И пак питам Брокси ти можеш ли да ми дадеш само една картинка , с дарение повече от мен
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyПет Сеп 18, 2009 12:46 am

Brocks написа:
Това не е начинът. Преди 2 месеца кактус вдигаше кметствата на 26 и 27 ниво, работници на макс, а в мините беше дарил по 7000 дърво и му писах една седмица само и само да дари още няколко хиляди. И какво направих, просто ми писна да се занимавам и се зарадвах, че делим само един остров. Но не съм мислил с война да постигна каквото и да е.
Пич, за разлика от теб аз съм се разпръснал на доста повече острови и съответно се налага да дарявам на повече места.
И да ти припомням ли как се отказа да помагаш срещу GADS, понеже щеше да ти струва много злато като разход на войската???
Явно помагаш само, ако има изгода Wink
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyПет Сеп 18, 2009 1:51 pm

М/у другото Брокс, и преди май имахме дрязги с теб, нещо такова ми се върти из главата , но вече не си спомням много точно и ясно. Както и да е. Жалко ми е че не мога да видя на най-интересните хора от съюза даренията. Както и да е пак ще го преживея. Ама докато не беше направил тези точки, не те чувах много, как стана изведнъж че почнах да те чувам доста често. Лошо няма винаги съм готова , да покажа лицето на истината Smile . Таааа хайде аз показах как съм дарила ако желаеш и на другите си острови ще ти покажа как съм с даренията, ама искам и теб да видя. Какво ще кажеш. Покажи ми най - голямото си дарение. Да си ги премерим Wink
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyПет Сеп 18, 2009 8:29 pm

Щом си толкова любопитна:
http://store.picbg.net/pubpic/0A/39/2fb11f9596520a39.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/44/72/3eff7f65acc74472.JPG
А ето да се види и кактус за една година колко е дарил на кристала след безбройните ми молби за дарения.
http://store.picbg.net/pubpic/68/BA/3b8fc5a6e42768ba.JPG
27 ниво, работници на макс и мижави дарения. Да, и аз не съм дарил много - 150 000, но нямам намерение сам да развивам общата мина, а тарикати да ползват наготово.
Върнете се в началото Go down
Flix

Flix


Брой мнения : 10
Join date : 20.08.2009

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyСъб Сеп 19, 2009 2:09 am

Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyВто Сеп 29, 2009 12:44 am

Срокът, даден от zoovav, почти изтече. Laughing
Зоовав, бих те питал дали джулиана е започнала да дарява, но се сетих, че не делиш нито един остров с нея и не би могла да знаеш. Wink
Но все пак е добре да има хора като тебе, които да са "админите" в съюза, да следят за нарушения и да взимат нужните мерки. lol!
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyСря Сеп 30, 2009 1:52 am

о да Брокси почна и не ми се притеснявай аз виждам и координати по далече от тези на които съм Smile в общи линии виждам и доста повече неща отколкото ти Smile ама хайде да не се заяждаме Wink
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyСря Сеп 30, 2009 2:28 am

Съжалявам, че имам само един акаунт. Wink
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyСря Сеп 30, 2009 10:00 pm

Аз също имам един акаунт Брокси. Ако не си схванал идеята обаче аз имам и приятели от съюза Smile няма да навлизам в подробности Smile
И Брокс аз не влезнах в икариам защото видях рекламата от сайт , на мен ми казаха хора от други съюзи Smile и + това живея в голяяяяям град и свят където непрестанно срещам познати Smile . А това че съм по - контактна от теб.... ех ми научи се и ти да контактуваш Wink
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyСря Сеп 30, 2009 11:32 pm

А, да, кактус, с който си влизахте в акаунтите. шок
Кое те кара да мислиш, че съм видял рекламата в сайт? И на мен ми каза приятел, и аз казах на приятели. Е, не съм чак толкова контактен, че да ги викна да се логнат от моя компютър, но какво да се прави. Crying or Very sad
Добре, че тук за разлика от скайп пишеш на български, че турски не говоря. смях
Върнете се в началото Go down
Davidoff

Davidoff


Брой мнения : 46
Join date : 03.09.2009
Age : 43

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyСря Сеп 30, 2009 11:50 pm

Извинете ме, че се намесвам, но ако продължавате в същия дух, накрая ще се скарате и от това ще загуби целият съюз. Аз ви предлагам да загърбите миналото - било, каквото било. Все пак всеки сам решава как да се развива в играта. Според мен ще е по-добре да се води дискусия, кой с какво и как може да допренесе за бъдещото развитие на съюза в положителна насока, отколкото да продължава този безмислен спор.
Върнете се в началото Go down
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Окт 01, 2009 1:23 am

Davidoff написа:
Извинете ме, че се намесвам, но ако продължавате в същия дух, накрая ще се скарате и от това ще загуби целият съюз. Аз ви предлагам да загърбите миналото - било, каквото било. Все пак всеки сам решава как да се развива в играта. Според мен ще е по-добре да се води дискусия, кой с какво и как може да допренесе за бъдещото развитие на съюза в положителна насока, отколкото да продължава този безмислен спор.

това беше и идеята на тоя форум ама нещата тръгнаха в друга посока
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Окт 01, 2009 1:48 pm

Брокси понеже съм добро детенце Smile това ще ми е последната тема по въпроса, но се надявам да прочетеш много внимателно всичко.
1-во когато започнах играта не съм се познавала с кактус. С кактус се запознахме преди 1 година съвсем случайно.Не исках да го казвам публично но явно вече е време. Кактус се логва от моя комп, ама друг път Smile Аз се логвам от неговия комп , най - верочно защото съм му гадженце какво ще кажеш за идеята. Smile Който не го е знаел вече да го знае.
2-ро симпатяго турски знам , английски знам, италиански уча...... какво да ти кажа образовай се, пък и скайп какво да ти кажа вече е доста лична теротория и никой не може да ми каже на какъв ези к да пиша там
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Окт 01, 2009 7:06 pm

Хаха, ще отговоря само на едно - "образовай се". Намери на кой да го кажеш. Уча в едно от най-престижните училища в Пловдив, ЕГ "Иван Вазов". Когато влезнах бях втори по бал от момчетата, от 8 паралелки, всяка с по 13 момчета. Сметни си сама колко хора са. Знам перфектно английски, добре руски и малко италиански. Сега уча химия и биология и ще кандидатствам медицина. А ти с какво се хвалиш, че знаеш турски. Браво, Фатме. Very Happy cheers
Бутнаха ли ви паметника на турския войн? http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2473991

:more_bg:
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Окт 01, 2009 7:56 pm

Брокси обади ми се като завършиш икономика в ПУ не медицина, или ако влезнеш в ПУ SmileSmileSmileSmileSmile хайде да спреш да се заяждаш , защото не искам да си отварям устата всеки има интереси и всеки си има неща които знае. Само ти пожелавам да не станеш като 90% от надутите мед.лица , които дават клетва, а я испълняват ама не много Wink хайде да прекратим. Че то ПО УМНИЯ ВИНАГИ ОТСТЪПВА. Помисли върху това
Върнете се в началото Go down
Tel Aviv

Tel Aviv


Брой мнения : 130
Join date : 20.08.2009
Местожителство : Винаги в джаза....понякога на черешата...а често и в запаса :)

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Окт 01, 2009 11:34 pm

Явно не се усещате че вече сте преминали границата на добрия тон. Съжалявам че се намесвам в словесните ви атаки, но всяко нещо трябва да си има граница. Не мога да разбера как темата за даряването се изврати в спор кой какви езици знае и кой е по-по-най...
Ако ще свърши работа, дайте и аз да се похваля какво мога и какво не мога и спорът да приключи Smile
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyЧет Окт 01, 2009 11:46 pm

zoovav написа:
Брокси обади ми се като завършиш икономика в ПУ не медицина

Да не би икономиката да е по-трудна? Имаш ли си изобщо представа колко години се учи медицина и колко е трудно? В сравнение с нея икономиката е песен, и затова после лекарите са добре заплатени, за разлика от безработните икономисти. смях3
Да не говорим, че в ПУ не влиза само този, който не иска. :hooray:
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyПет Окт 02, 2009 2:17 am

По умния Брокси , по - умния нека хората видят
Върнете се в началото Go down
Darin78
Admin
Darin78


Брой мнения : 117
Join date : 20.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyПет Окт 02, 2009 2:36 am

ПРЕСТАНЕТЕ МОЛЯ ВИ !!!
Върнете се в началото Go down
https://knightstemplar.forummotion.com
droper

droper


Брой мнения : 4
Join date : 20.08.2009
Age : 38
Местожителство : Раковски

Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго EmptyПет Окт 02, 2009 3:19 am

Айде стига и вие се карате за глупости Smile. Удоволствие преди всичко, нали е игра Smile

Сега трябва и аз да се похваля малко:

https://2img.net/r/ihimizer/i/dropermramor.jpg/

https://2img.net/r/ihimizer/i/droperkristal.jpg/
Върнете се в началото Go down
http://vkusni.com
Sponsored content





Даряване и всичко друго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даряване и всичко друго   Даряване и всичко друго Empty

Върнете се в началото Go down
 
Даряване и всичко друго
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: