Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Идея за вътрешната страница

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Идея за вътрешната страница Empty
ПисанеЗаглавие: Идея за вътрешната страница   Идея за вътрешната страница EmptyВто Сеп 08, 2009 1:56 am

Добър ден. Имам предложение, касаещо вътрешната страница. Моля да го дискутирате и да споделите вашето мнение.
Мисля, че мястото на вицовете не е там. Наистина са забавни, но по този начин не се набиват толкова на очи важните неща като Намери град, wikia ikariam, калкулатора и форума. Трябва вътрешната страница да е максимално изчистена и компактна. Също така мисля, че трябва да бъде обновен списъкът на мирните договори, за да са актуални.
По желание (тук трябват коментари) може да бъдат добавяни и съвети за по-начинаещите, както и стратегии за игра.
Ще се радвам, ако някой от вас даде друга идея. Надявам се на активното ви участие.
Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Davidoff

Davidoff


Брой мнения : 46
Join date : 03.09.2009
Age : 43

Идея за вътрешната страница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за вътрешната страница   Идея за вътрешната страница EmptyВто Сеп 08, 2009 5:21 pm

Не исках първи да давам мнение, т.к. съм от скоро в съюза, но като виждам, че никой не пише тук, аз ще изразя моето мнение. Smile
Съгласен съм с Brocks, че е хубаво важните неща да са в горната част на вътрешната страница. Според мен списъкът с мирните договори задължително трябва да се обновява, за да се избегнат масови съобщения от рода "Имаме ли договор със съюз XXX". След тях ще е много добре да има съвети за начинаещи, като мен, защото в момента се налага да се допитваме лично до по-опитните от съюза. Редно е да се обърне внимание и на това, как да си избираме противниците, които да нападаме. За по силни съюзи е написано, но за по слабите съюзи и за играчи без съюз, никъде не е написано каква е политиката на съюза спрямо тях - по-агресивна или не Smile . Това е моето мнение. В крайна сметка съюза си има лидери, които да взимат тези решения.
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

Идея за вътрешната страница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за вътрешната страница   Идея за вътрешната страница EmptyПон Сеп 14, 2009 5:23 pm

Като си дадете на града и на съюза се вижда с кой имаме дог аз така правя проверка WinkSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Идея за вътрешната страница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за вътрешната страница   Идея за вътрешната страница Empty

Върнете се в началото Go down
 
Идея за вътрешната страница
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: