Knights Templar [ORDER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Knights Templar [ORDER]

Knights Templar [ORDER]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 БРОКС - СПОРА

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

БРОКС - СПОРА Empty
ПисанеЗаглавие: БРОКС - СПОРА   БРОКС - СПОРА EmptyНед Яну 31, 2010 5:39 pm

ха сега най вероятно точно тука му е мястото... Да си доизкажа мисълта Брокси слепеца си ти... не не са хора от БГБ които са казали тези неща, нападал си и други съюз, ако питаме тези които си бил , повярвай ми няма да чуем и една положителна дума за теб, но дори и в момента си говоря с хората от ГАДС, от ВАС и от незнам си какви още съюзи и няма да ти кажат лоша дума за мен , дори и това че сме водили военна политика с тях , аз имам добри отношения с тези хора. А твоята агресия води го главоболието на други 100 човека.
Точно защото не си бил част от JFA или не знам как точно попадна в ОРДЕР, нещо политикати ти е малко позахабена.
Нагла заплаха не си е , при все че имаме рресурси по градовете , а ти се правиш на мъж, и оставяш после друите да ти сърбат попарката , докато ти се измъкваш сухичък. Това ли е отборната игра, не това е ЕГОИЗЪМ, в чистия си вид. Не знам какъв доктор ще ставаш или давай парите ( ресурса) или умираш . Точно така звучи. Гадно а ?
Кактус идва да помага, но и да си копае поне от копаенето му не страда целия съюз, а от твоето , АЗ ИМАМ ТОЧКИ НАПАДЕНИЕ И ЗАЩИТА стардаме много играчи
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

БРОКС - СПОРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРОКС - СПОРА   БРОКС - СПОРА EmptyНед Яну 31, 2010 5:49 pm

Ти какво очакваш, да воювам с някой съюз, да ги бия и да казват добро за мен ли? Че ти на кой свят живееш?
Виж темите за войните във форума. Отношението винаги е негативно към противника.
Иначе имам със сигурност много повече приятели в икариам от тебе и от тях няма да чуеш лоша дума за мен.
Липсва ти трезвата преценка за нещата.
Нормално е да поддържат добри отношения с тебе от другите съюзи, защото при един нов конфликт ти няма да се включиш срещу тях.
Напротив, ти ще се включиш на тяхна страна и ще предареш интересите на съюза.
Не знам как сама си вярваш, че не си предател.
Но имай предвид, че всеки предател е прав за себе си.
Върнете се в началото Go down
kaktyc




Брой мнения : 8
Join date : 01.09.2009

БРОКС - СПОРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРОКС - СПОРА   БРОКС - СПОРА EmptyНед Яну 31, 2010 5:54 pm

ей,хлапе.. хайде да не бъркаме интересите на съюза с твоите лични...
Колко конфликта вече предизвика, в които повлече и други от съюза???
Да си член на съюз не означава само да помагаш, а и да не ВРЕДИШ с действията си.
В твоя случай ползата е само за теб, а вредата е за съюза.
Върнете се в началото Go down
zoovav

zoovav


Брой мнения : 82
Join date : 21.08.2009
Age : 38
Местожителство : nqkude okolo nas

БРОКС - СПОРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРОКС - СПОРА   БРОКС - СПОРА EmptyНед Яну 31, 2010 5:56 pm

напротив спомян си много скоро , че ГАДС нападаха наши лооопиии , точно с този човек с който си говорим от ГАДС се бих , на страната НА НАШИЯ ИГРАЧ, въпреки че пак ние бяхме виновни за нападението. Не съм предавала съюза и в момента не го предавам. Единствения срещу който се бия от съюза си ТИ, по простата причина , че се месиш във война която не е нито твоя нито моя. А това, че не се изтъквам , колко познавам хм........ хайде да не споря за познанствата си. ВАЖНО ПРАВИЛО КАТО БИЕШ НЯКОЙ УВАЖАВАЙ ГО, сиреч не прави това което не искаш да ти направят на теб.
Пожелавам ти искренно , когато имате някога обявена война армията ти е на 100 парчета по различни координати, и някой твой враг да ходи и да ти прави мизерии и да те граби. Как би се почувствал. Това се казва ЧОВЕЧНОСТ, нещо което при теб липсва в големи количества
Върнете се в началото Go down
Brocks

Brocks


Брой мнения : 52
Join date : 21.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

БРОКС - СПОРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРОКС - СПОРА   БРОКС - СПОРА EmptyНед Яну 31, 2010 6:05 pm

И като си помогнала не пропусна да се изтъкваш на масови, нали? Как си правила армия, за да помогнеш, колко далече си ходила.
Ако не ти прави впечатление, само ти от целия съюз си такава. А има хора, които са помагали много повече от тебе.
Аз ли се меся във война, която не е моя работа?? Както казах, аз се бия с BGB от месец абсолютно сам и се бия срещу целия им съюз, мога да ти изредя 6-7 човека. И по-интересното е, че печеля. Т_N_T се бият също с BGB, ако не си чувала приказката, врагът на моя враг е мой приятел.
Въпросът е ТИ какво правиш в тази война. Какво правиш на страната на BGB, с които се бихме толкова пъти. Помниш ли какво стана, като те нападна macka и ти каза да си навреш съветите отзад? Помниш ли колко им се заканваше? А сега какво, плю си на всички думи и тръгна да им помагаш.
Виж сега, когато е война, се граби. Не е BGB да воюват с ТНТ и аз тогава да съм се намесил, за да ги грабя. Напротив, седмици преди ТНТ да започнат с атаките, аз се биех с БГБ!
И ако един ден имаме официална война, аз все пак ще се сетя да спра мините, да събера ресурса на едно място и така. Няма да държа по 500 000 ресурс в град, логично, нали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





БРОКС - СПОРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРОКС - СПОРА   БРОКС - СПОРА Empty

Върнете се в началото Go down
 
БРОКС - СПОРА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Knights Templar [ORDER] :: Предложения относно съюза-
Идете на: